products

Optik Fiber ONU 10/100/1000 Mbps Destek EPON / GPON

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Zion communication OR OEM
Sertifika: ISO, CE, RoHS, UL
Model numarası: Optik Sistem Ekipmanları
Min sipariş miktarı: 1.000 adet
Ambalaj bilgileri: 1 ADET / Plastik Torba, PCS / Karton
Teslim süresi: Normalde 10 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: 30.000 adet / ay
Detay Bilgi
modeli: Fiber Ağ Birimi ben: HELLOSİNYAL
kordon: ZC-221/213/223/311/711/761XR arayüz tipi: RJ45
arayüz parametreleri: 1*10/100/10OOMbpsve 1*10/100Mbps
Vurgulamak:

100Mbps Optik Fiber ONU

,

1000 Mbps Fiber Optik ONU

,

Fiber Kablosuz Yönlendirici ONU ve OLT


Ürün Açıklaması

ONU Modem Fiber Optik 10/100/1000Mbps, Fiber Kablosuz Yönlendirici, Destek EPON/GPON ,WLAN/LAN/TEL/USB//5G/WPS/CATV

Daha fazla detay lütfen ziyaret edin:

https://www.zion-communication.com/Fiber-Optical-System-Equipment.html

 

 

FİBER AĞ ÜNİTESİ

ZC-221XR

ZC-221XR model ONU, bu tür endüstriyel altyapıya uygun olarak ZCPT tarafından bağımsız olarak geliştirilmiş bir kullanıcı terminal cihazıdır.

Kablosuz bant genişliği Destek 20MHz/4OMHz arayüz hızı Maksimum hız 300Mbps

Standart

 

GPON: lEEE802.3ah ve itu-t g.984.x standardına uygunluk

Kablosuz

 

2 port 1GE+1FE XPON ONU

 

Çalışma modu: lEEE802.11 blg/n

EPON/GPON modunu destekleyin ve modu otomatik olarak değiştirin

Anten modeli: Harici 2T2R Harici anten

 

Anten kazancı: 5dBi

Ethernet arayüzü

 

tencere arayüzü

 

arayüz tipi: 2*RJ45

arayüz tipi:1*Rj11

Arayüz parametreleri: 1*10/100/10OOMbps ve 1*10/100Mbps

Sesli anlaşma: SIP

 

Codec'ler: G.711/G.723/G.726/G.729

Entegre devre protokolü: Gr-909 protokolü uygulanabilir

Model türü

Sınıf B+SC/APC

Fiber Network Unit ZC-221XR

Optik Sinyal Erişimi

1 * GPON / EPON

kullanıcı arayüzü

1GE+1FE+VOIP+2.4G WLAN

Gösterge Işığı

GÜÇ/PON / LOS /LAN

Elyaf Türü

EPON/GPON

Limanlar

EPON/GPON

Güç

12V DC0.5A

Güç adaptörü Girişi

100V~240V AC, 50Hz ~60Hz

WPS

WİFİ

PON

kayıp

OEM

ODM

 

ZC-213XR

30OMbps 2.4GHz Kablosuz arayüz, 2T2R harici anten sağlayın, çoklu ssID Ayarlarını destekler

Fiber Network Unit ZC-213XR

Model türü

Sınıf B+SC/APC

Optik Sinyal Erişimi

1 * GPON / EPON

kullanıcı arayüzü

1GE+1FE

Gösterge Işığı

GÜÇ/PON/LOS/LAN1/LAN2/

WIFI/WPS/CATV

Elyaf Türü

EPON

Limanlar

EPON

Güç

12V DC 0,5A

Güç adaptörü Girişi

100V~240V AC, 50Hz ~60Hz

WPS

WİFİ

LAN

CATV

OEM

ODM

 

ZC-223XR

Güvenlik duvarı seviyesi ayarlarını destekleyin, URL/MAC/IPl adres çerçevesi filtrelemesine dayalı destek

Fiber Network Unit ZC-223XR

Model türü

Sınıf B+SC/APC

Optik Sinyal Erişimi

1 * GPON / EPON

kullanıcı arayüzü

1GE+1FE+VOIP+2.4G WLAN

Gösterge Işığı

GÜÇ/PON/LOS/LAN1/LAN2/

WIFI/WPS/CATV

Elyaf Türü

GPON/EPON

Limanlar

GPON/EPON

Güç

12V DC 0,5A

Güç adaptörü Girişi

100V~240V AC, 50Hz ~60Hz

LAN

WİFİ

PON

kayıp

OEM

ODM

 

ZC-311XR

Maksimum hız 30OMbps 2.4GHz Kablosuz arayüz sağlayın, 2T2R harici anten, çoklu destek
SSID Ayarları

Fiber Network Unit ZC-311XR

Model türü

SC/APC

Optik Sinyal Erişimi

1 * GPON / EPON

kullanıcı arayüzü

1GE+3FE+VOIP+2.4G WLAN+ 1USB+CATV

Gösterge Işığı

GÜÇ/PON/LOS/LAN1-4/TEL/USB/2.4G/WPS/CATV

Elyaf Türü

GPON/EPON

Limanlar

GPON/EPON

Güç

12V DC 0,5A

Güç adaptörü Girişi

100V~240V AC, 50Hz ~60Hz

LAN

WİFİ

CATV

kayıp

OEM

ODM

 

ZC-601GB

30OMbps 2.4GHz Kablosuz arayüz, 2T2R harici anten sağlayın, çoklu SSID Ayarlarını destekleyin

Fiber Network Unit ZC-601GB

Model türü

SFP Sınıf B+SC/APC

Optik Sinyal Erişimi

1 * GPON

kullanıcı arayüzü

1GE+3FE+VOIP+2.4G WLAN +1USB

Gösterge Işığı

GÜÇ/WPS/WLAN/LAN1-4/TEL/USB/2.4G/ İNTERNET/LOS/ PON

Elyaf Türü

GPON/EPON

Limanlar

GPON/EPON

Güç

12V DC 0,5A

arayüz oranı

1Maksimum hız 300Mbps

LAN

WİFİ

PON

kayıp

OEM

ODM

 

Kablosuz

Çalışma modu: lEEE802.11 blg/n
Anten düzeni: 2T2R Harici anten
Anten kazancı: 5dBi
Kablosuz bant genişliği: 20MHz/40MHz desteği

 

Standart

lEEE802.3ah & ile uyumlulukitu-t g.984.x standardı

 

 

ZC-711XR

EPON/GPON modunu ve otomatik olarak geçiş modunu destekleyin

Fiber Network Unit ZC-711XR

Model türü

SC/APC

Optik Sinyal Erişimi

1 * GPON / EPON

kullanıcı arayüzü

4GE+2VOIP+2.4G WLAN +1USB+CATV

Gösterge Işığı

GÜÇ/LOS/PON/WLAN/LAN1-4/ TEL1/TEL2/USB/2.4G/5G/WPS/CATV

Elyaf Türü

GPON/EPON

Limanlar

GPON/EPON

Güç

12V DC 0,5A

arayüz oranı

2.4G WLAN: Maksimum hız 300Mbps
5.8G WLAN: Maksimum hız 866 Mbps

WPS

WİFİ

CATV

VOIP

OEM

ODM

Kablosuz

Standart

Maksimum hız 30OMbps 2.4GHz Kablosuz sağlayın arayüz ve Maksimum hız 866Mbps 5.8GHzKablosuz arayüz

 

EPON/GPON modunu destekleyin ve değiştirin

otomatik olarak mod

ZC-761XR

Maksimum oran 30OMbps 2.4GHz kablosuz arabirim ve Maksimum oran 866Mbps5.8GHz Kablosuz arabirim sağlayın

Fiber Network Unit ZC-761XR

Model türü

SC/APC

Optik Sinyal Erişimi

1 * GPON / EPON

kullanıcı arayüzü

4GE+2VOIP+2.4/5.8G WLAN +1USB

Gösterge Işığı

GÜÇ/LOS/PON/LAN1-4/ TEL1/TEL2/USB/2.4G/5G/WPS

Elyaf Türü

GPON/EPON

Limanlar

GPON/EPON

Güç

12V DC 0,5A

arayüz oranı

2.4G WLAN: Maksimum hız 300Mbps
5.8G WLAN: Maksimum hız 866 Mbps

WPS

WİFİ

PON

VOIP

OEM

ODM

Güvenlik duvarı seviyesi Ayarlar

Kablosuz

Güvenlik duvarı seviyesi ayarlarını destekleyin, aşağıdakilere dayalı destek

URL/MAC/IPl adres çerçevesi filtreleme

Maksimum hız 300Mbps 2.4GHz Kablosuz arayüz ve Maksimum hız sağlayın866Mbps 5.8GHz Kablosuz arayüz

 

 

İletişim bilgileri
Zion Communication

Telefon numarası : +8618268009191

Naber : +8615088607575