products

10/100 / 1000Mbps GPON Fiber Modem 1GE 3FE VOIP 2.4G WLAN 1USB

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Zion communication OR OEM
Sertifika: ISO, CE, RoHS, UL
Model numarası: Optik Sistem Ekipmanları
Min sipariş miktarı: 1.000 adet
Ambalaj bilgileri: 1 ADET / Plastik Torba, PCS / Karton
Teslim süresi: Normalde 10 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: 30.000 adet / ay
Detay Bilgi
model: Fiber Ağ Birimi Bnad: HELLOSIGNAL
kordon: ZC-601GB Boyut (L * W * H): 165 * 162 * 28 mm
Optik sinyal erişimi: 1 * GPON Arayüz parametreleri: Maksimum hız 300Mbps
Kullanıcı arayüzü: 1GE + 3FE + VOIP + 2.4G WLAN + 1USB
Vurgulamak:

1000Mbps GPON Fiber Modem

,

FTTH GPON Fiber Modem

,

1GE GPON Fiber Modem


Ürün Açıklaması

601GB GPON ONU Modem Fiber Optik 10/100 / 1000Mbps, FTTH Optik Ağ Ünitesi, 1GE + 3FE + VOIP + 2.4G WLAN + 1USB

Daha fazla ayrıntı lütfen ziyaret edin:

https://www.zion-communication.com/Fiber-Optical-System-Equipment.html

 

 

 

601 GB ONU
Ürün tanıtımı
PON, düşük maliyet, yüksek bant genişliği, güçlü genişletilebilirlik ve diğer avantajların avantajlarını bir araya getiren olgun bir fiber optik erişim ağı teknolojisidir.Birçok arıza noktası, zor bakım ve yüksek işletme maliyetleri gibi aktif optik ağda var olan sorunları değiştiren pasif spektral ağı ve noktadan çok noktaya yapısını benimser.

601GB model ONU, BTPT tarafından bu tür endüstriyel arka plan doğrultusunda bağımsız olarak geliştirilmiş bir kullanıcı terminal cihazıdır. Cihaz, yerleşik iki katmanlı anahtarlama işlevi ve üç katmanlı yönlendirme işlevine sahiptir.Kompakt yapısı ve küçük görünümü ile, çeşitli operatörlerin FTTH ağ senaryolarında çeşitli veri hizmetlerinin uygulama gereksinimlerine çok uygun, yüksek performanslı ve düşük güç tüketimine sahip bir tür FTTH GPON optik ağ ünitesidir.
601GB ONU
Ürün Özellikleri :
IEEE 802.3ah & itu-t g.984.x standardıyla uyumluluk
GPON: 8 T-CONT, 32 GEM Bağlantı Noktası
OMCI ve TR-069 uzaktan yapılandırma ve bakımı entegre edin
Layer 3 Ev Ağ Geçidi / Donanım NAT ile CPE özellikleri, Çoklu WAN, Rota / Köprü modunu vb. Destekler
Katman 2 Anahtarlama, 802.1Q VLAN, 802.1P QOS, Bant Genişliği Kontrolü, Kapsama Ağacı vb. Desteği
PPPoE / Statik IP / DHCP'yi destekleyin
Çift yönlü FEC
IPv4, IPv6 ve IPv4 / IPv6 desteği
Güvenlik duvarı seviyesi ayarlarını destekleyin, URL / MAC / IP / adres çerçevesi filtrelemesine dayalı destek
Çok noktaya yayın IGMP v2 proxy / gözetleme desteği, MLD proxy / gözetleme desteği
Qos, PQ, WRR ve CAR kuyruk planlamasını destekler
300Mbps 2.4GHz Kablosuz arayüz, 2T2R harici anten sağlayın, çoklu SSID Ayarlarını destekleyin,
DDSN, ALG, DMZ ve UPNP'yi destekleyin

Sağlamak Tencere arayüz, SIP protokolünü destekler,POTS entegre devre testi GR-909'a uygundur

 

Ürün özellikleri :
Donanım Özellikleri
Boyut(L * W * H) 165mm (L) * 162mm (W) * 28mm (H)
Optik sinyal erişimi 1 * GPON
Kullanıcı arayüzü 1GE + 3FE + VOIP + 2.4G WLAN + 1USB
  Veya 4FE + VOIP + 2.4G WLAN + 1USB
Gösterge ışığı GÜÇ / WPS / WLAN / USB / LAN1 / LAN2 / LAN3 / LAN4 /
TEL / İNTERNET / LOS / PON
Buton Güç anahtarı Düğmesi, Sıfırlama Düğmesi, WLAN Düğmesi, WPS Düğmesi
Ağırlık 300 gram
Güç adaptörü girişi 100V240V AC,50 Hz60 Hz
Güç Kaynağı gereksinimi 12V DC,1.5A
Güç tüketimi <10w
Çalışma sıcaklığı -10 ° C ~ +45 ° C
Ortam nemi % 5 ~% 95 (Yoğuşmasız)
PON Arayüzü
Modül türü SFP Sınıf B + SC / PC
Çalışma dalga boyu yukarı 1310 nm,1490nm aşağı
TX Optik güç değeri 0.54dBm
RX Optik güç değeri Alıcı duyarlılık:-27dBm
  Aşırı yük optik güç:-8dBm
İletim mesafesi 020km
Aktarım hızı Fbsql_trbağlantı 1.244Gbpsaşağı bağlantı 2,488 Gb / sn
Ethernet arayüzü
Arayüz türü RJ45
Arayüz parametreleri 1 * 10/100 / 1000Mbps ve 3 * 10 / 100Mbps veya 4 * 10 / 100Mbps otomatik uyarlanabilir Ethernet arayüzleri
                 
Ürün özellikleri :
Kablosuz
Çalışma modu IEEE 802.11 b / g / n
Anten düzeni Harici 2T2R Harici anten
Anten kazancı 5dBi
Kablosuz Bant genişliği Destek 20 MHz / 40 MHz
Arayüz hızı Maksimum oran 300 Mb / sn
SSID 4 adede kadar SSID yayını desteklenir
POTS arayüzü
Arayüz türü 1 * RJ11
Ses sözleşmesi Yudumlamak
Codec'ler G.711 / G.723 / G.726 / G.729
Birleşik devre protokolü Gr-909 protokolü uygulanabilir
   
Sipariş Bilgileri:
İşaretleme Müşterinin isteğine göre
Paket içeriği Müşterinin isteğine göre
Teslimat süresi Normalde depozitoyu aldıktan 25 gün sonra.
Marka OEM

 

 

 

İletişim bilgileri
Zion Communication

Telefon numarası : +8618268009191

Naber : +8615088607575