products

GPON ONU Modem FTTH Optik Ağ Birimi 4GE VOIP Arayüzü

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Zion communication OR OEM
Sertifika: ISO, CE, RoHS, UL
Model numarası: Optik Sistem Ekipmanları
Min sipariş miktarı: 1.000 adet
Ambalaj bilgileri: 1 ADET / Plastik Torba, PCS / Karton
Teslim süresi: Normalde 10 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: 30.000 adet / ay
Detay Bilgi
model: Fiber Ağ Birimi Bnad: HELLOSIGNAL
kordon: ZC-621GM Boyut (L * W * H): 205 * 140 * 30 mm
Optik sinyal erişimi: 1 * GPON Arayüz parametreleri: Maksimum hız 300 / 866Mbps
Kullanıcı arayüzü: 4GE + VOIP + 2.4G / 5.8G WLAN + 2USB
Vurgulamak:

4GE Optik Ağ Birimi

,

ONU Modem Optik Ağ Birimi

,

VOIP Optik Ağ Birimi


Ürün Açıklaması

621GM GPON ONU Modem Fiber Optik 10/100 / 1000Mbps, FTTH Optik Ağ Ünitesi, 4GE + VOIP + 2.4G / 5.8G WLAN + 2USB

Daha fazla ayrıntı lütfen ziyaret edin:

https://www.zion-communication.com/Fiber-Optical-System-Equipment.html

 

 

 

621GM ONU
Ürün tanıtımı
PON, düşük maliyet, yüksek bant genişliği, güçlü genişletilebilirlik ve diğer avantajların avantajlarını bir araya getiren olgun bir fiber optik erişim ağı teknolojisidir.Birçok arıza noktası, zor bakım ve yüksek işletme maliyetleri gibi aktif optik ağda var olan sorunları değiştiren pasif spektral ağı ve noktadan çok noktaya yapısını benimser.

621GM model ONU, BTPT tarafından bu tür endüstriyel arka plan doğrultusunda bağımsız olarak geliştirilmiş bir kullanıcı terminal cihazıdır. Cihaz, yerleşik iki katmanlı anahtarlama işlevi ve üç katmanlı yönlendirme işlevine sahiptir.Kompakt yapısı ve küçük görünümü ile, çeşitli operatörlerin FTTH ağ senaryolarında çeşitli veri hizmetlerinin uygulama gereksinimlerine çok uygun, yüksek performanslı ve düşük güç tüketimine sahip bir tür FTTH GPON optik ağ ünitesidir.
621GM ONU
Ürün Özellikleri :
GPON modunu destekleyin ve modu otomatik olarak değiştirin
GPON çalışma modu IEEE 802.3ah ve itu-t g.984.x standardıyla uyumluluk
GPON: 8 T-CONT, 32 GEM Bağlantı Noktası
OMCI ve TR-069 uzaktan yapılandırma ve bakımı entegre edin
Layer 3 Ev Ağ Geçidi / Donanım NAT ile CPE özellikleri, Çoklu WAN, Rota / Köprü modunu vb. Destekler
Katman 2 Anahtarlama, 802.1Q VLAN, 802.1P QOS, Bant Genişliği Kontrolü, Kapsama Ağacı vb. Desteği
PPPoE / Statik IP / DHCP'yi destekleyin
Çift yönlü FEC
IPv4, IPv6 ve IPv4 / IPv6 desteği
Güvenlik duvarı seviyesi ayarlarını destekleyin, URL / MAC / IP / adres çerçevesi filtrelemesine dayalı destek
Çok noktaya yayın IGMP v2 proxy / gözetleme desteği, MLD proxy / gözetleme desteği
Qos, PQ, WRR ve CAR kuyruk planlamasını destekler
2.4GHz Kablosuz arayüz, Maksimum hız 300Mbps, 2T2R harici sağlayın;5.8GHz Kablosuz arayüz, Maksimum oran 866Mbps, 2T2R harici anten; çoklu SSID Ayarlarını destekler
DDSN, ALG, DMZ ve UPNP'yi destekleyin
POTS arayüzü sağlayın, SIP protokolünü destekleyin,POTS entegre devre testi GR-909'a uygundur
                 
 
Ürün özellikleri :
Donanım Özellikleri
Boyut(L * G * Y) 205mm (L) * 140mm (W) * 30mm (H)
Optik sinyal erişimi 1 * GPON
Kullanıcı arayüzü 4GE + VOIP + 2.4G / 5.8G WLAN + 2USB
Gösterge ışığı WPS / TEL / 5G / 2.4G / LAN1 / LAN2 / LAN3 / LAN4 /
İNTERNET / LOS / PON / GÜÇ
Buton Güç anahtarı Düğmesi, Sıfırlama Düğmesi, WLAN Düğmesi,
Ağırlık 350 gram
Güç adaptörü girişi 100V240V AC,50 Hz60 Hz
Güç Kaynağı gereksinimi 12V DC,1.5A
Güç tüketimi <10w
Çalışma sıcaklığı -10 ° C ~ +45 ° C
Ortam nemi % 5 ~% 95 (Yoğuşmasız)
   
PON Arayüzü
Modül türü SC / UPC
Çalışma dalga boyu PON:1310 nm'ye kadar,1490nm aşağı
TX Optik güç değeri 0.54dBm
RX Optik güç değer Alıcı duyarlılık:-28dBm
İletim mesafesi 020km
Aktarım hızı Fbsql_trbağlantı 1.244Gbpsaşağı bağlantı 2,488 Gb / sn
                 
Ethernet arayüzü
Arayüz türü RJ45
Arayüz parametreleri 4 * 10/100 / 1000Mbps otomatik uyarlamalı Ethernet arayüzleri
                 
Ürün özellikleri :
Kablosuz
Çalışma modu IEEE 802.11 b / g / n/AC
Anten düzeni Harici 2 * 2T2R Harici anten
Anten kazancı 5dBi
Kablosuz Bant genişliği Destek 20MHz / 40MHz / 80MHz
Arayüz hızı 2.4G WLAN:Maksimum hız 300Mbps
5.8G WLAN:Maksimum hız 866Mbps
SSID 4 adede kadar SSID yayını desteklenir
                 
POTS arayüzü
Arayüz türü 1 * RJ11
Ses sözleşmesi Yudumlamak
Codec'ler G.711 / G.723 / G.726 / G.729
Birleşik devre protokolü Gr-909 protokolü uygulanabilir
   
Sipariş Bilgileri:
İşaretleme Müşterinin isteğine göre
Paket içeriği Müşterinin isteğine göre
Teslimat süresi Normalde depozitoyu aldıktan 25 gün sonra.
Marka OEM

 

İletişim bilgileri
Zion Communication

Telefon numarası : +8618268009191

Naber : +8615088607575