products

FTTH BCM6821 1000Mbps ONU Modem Fiber Optik 2FE Arayüzü

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Zion communication OR OEM
Sertifika: ISO, CE, RoHS, UL
Model numarası: Optik Sistem Ekipmanları
Min sipariş miktarı: 1.000 adet
Ambalaj bilgileri: 1 ADET / Plastik Torba, PCS / Karton
Teslim süresi: Normalde 10 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: 30.000 adet / ay
Detay Bilgi
model: Fiber Ağ Birimi Bnad: HELLOSIGNAL
kordon: ZC-BCM6821 Boyut (L * W * H): 120 * 90 * 35 mm
Optik sinyal erişimi: 1 * EPON Kullanıcı arayüzü: 2FE
Vurgulamak:

1000Mbps Fiber Kablosuz Yönlendirici

,

2FE ONU Modem Fiber Optik

,

BCM6821 ONU Modem Fiber Optik


Ürün Açıklaması

BCM6821 ONU Modem Fiber Optik 10/100 / 1000Mbps, FTTH EPON Optik Ağ Ünitesi, Fiber Kablosuz Yönlendirici, 2FE

Daha fazla ayrıntı lütfen ziyaret edin:

https://www.zion-communication.com/Fiber-Optical-System-Equipment.html

 

 

BCM6821 ONU
Ürün tanıtımı
PON, düşük maliyet, yüksek bant genişliği, güçlü genişletilebilirlik ve diğer avantajların avantajlarını bir araya getiren olgun bir fiber optik erişim ağı teknolojisidir.Birçok arıza noktası, zor bakım ve yüksek işletme maliyetleri gibi aktif optik ağda var olan sorunları değiştiren pasif spektral ağı ve noktadan çok noktaya yapısını benimser.

BCM6821 model ONU, bu endüstriyel arka plan doğrultusunda BTPT tarafından bağımsız olarak geliştirilmiş bir kullanıcı terminal cihazıdır. Cihaz, dahili iki katmanlı anahtarlama ve üç katmanlı yönlendirme fonksiyonuna sahiptir.Kompakt yapısı ve küçük görünümü ile, çeşitli operatörlerin FTTH ağ senaryolarında çeşitli veri hizmetlerinin uygulama gereksinimlerine çok uygun, yüksek performanslı ve düşük güç tüketimine sahip bir tür FTTH EPON optik ağ ünitesidir.
Fiber-equipment-optical-fiber-FTTH-modem-ONT-1
Ürün Özellikleri :
IEEE 802.3ah spesifikasyonu ve OAM protokolü ile uyumlu
OAM ve TR-069 uzaktan yapılandırma ve bakımı entegre edin
Huawei, ZTE ve Fiberhome OLT ile uyumlu
Layer 3 Ev Ağ Geçidi / Donanım NAT ile CPE özellikleri, Çoklu WAN, Rota / Köprü modunu vb. Destekler
Katman 2 Anahtarlama, 802.1Q VLAN, 802.1P QOS, Bant Genişliği Kontrolü vb. Desteği
PPPoE / Statik IP / DHCP'yi destekleyin
IPv4, IPv6 ve IPv4 / IPv6 desteği
Güvenlik duvarı seviyesi ayarlarını destekleyin, URL / MAC / IP / adres çerçevesi filtrelemesine dayalı destek
Çok noktaya yayın IGMP v2 proxy / gözetleme desteği, MLD proxy / gözetleme desteği
Qos, PQ, WRR ve CAR kuyruk planlamasını destekler
● DDSN, ALG, DMZ ve UPNP'yi destekler
Ürün özellikleri :
Donanım Özellikleri
Boyut(L * W * H) 120mm (U) × 90mm (G) × 35mm (Y)
Optik sinyal erişimi 1 *EPON
Kullanıcı arayüzü 2FE
Gösterge ışığı GÜÇ/ PON / LOS / INTERNET / LAN1 / LAN2 / YÜKSELTME
Buton Güç anahtarı Düğmesi, Sıfırlama Düğmesi,
Ağırlık 150g
Güç adaptörü girişi 100V240V AC,50 Hz60 Hz
Güç Kaynağı gereksinimi 12V DC,0,5A
Güç tüketimi <10w
Çalışma sıcaklığı -10 ° C ~ +45 ° C
Ortam nemi % 5 ~% 95 (Yoğuşmasız)
   
PON Arayüzü
Modül türü EPON-ONU-PX20 +
Çalışma dalga boyu yukarı 1310 nm,1490nm aşağı
TX Optik güç değeri 0.54dBm
RX Optik güç hassasiyeti -27 dBm
İletim mesafesi 020km
Aktarım hızı Fbsql_trbağlantı 1.244Gbpsaşağı bağlantı 1.244Gbps
       
   
Ethernet arayüzü
Arayüz türü RJ45
Arayüz parametreleri 2 * 10 / 100Mbps otomatik uyarlanabilir Ethernet arayüzleri
 
Sipariş Bilgileri:
İşaretleme Müşterinin isteğine göre
Paket içeriği Müşterinin isteğine göre
Teslimat süresi Normalde depozitoyu aldıktan 25 gün sonra.
Marka OEM

 

İletişim bilgileri
Zion Communication

Telefon numarası : +8618268009191

Naber : +8615088607575