Mesaj gönder
aboutus

HANGZHOU ZION COMMUNICATION CO., LTD

HANGZHOU ZION COMMUNICATION CO., LTD HANGZHOU ZION COMMUNICATION CO., LTD HANGZHOU ZION COMMUNICATION CO., LTD
1 2 3
İş türü: Üretici
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: HELLOSIGNAL
No. Çalışanları: 400~500
Yıllık satış: 80 Million-100 Million
Yıl kurulan: 1999
İhracat p.c: 80% - 90%
Certificates: UL,ETL,LPCB,NFPA,CPR,CE,DELTA,REACH,ROHS,ANATEL,VDE,ISO,SGS,SABS
Hakkımızda
Giriş

Zion Communications, profesyonel bir üretici ve tedarikçidir.
fiber sistemler ve bakır kablolama sistemleri için ürünler.
Müşterilerimize 2 şekilde ürün ve hizmet sunuyoruz.

1, OEM gereksinimlerinize göre özelleştirilmiş üretim
2, Kendi markamız HELLOSIGNAL'e göre standartlaştırılmış ürün ve hizmetler.

 

◥Telekomünikasyon ◥Veri merkezi ◥Video İzleme
◥Yangın alarmı ◥Televizyon ve radyo ◥4G/5G/Mikrodalga
◥Endüstriyel internet ve daha fazlası.

 

Sağlıklı ve makul bir hız geliştirmeye devam ediyoruz ve ortağımız olmaya hoş geldiniz.

 

Resmi web sitesini ziyaret etmeye hoş geldiniz:

https://www.hello-signal.com/

https://www.zion-communication.com/

Geçmiş

1999 yılında tek bir atölyede mütevazi başlangıcından itibaren ZION İLETİŞİM, Çin'deki en büyük bağımsız üretici ve ihracatçılardan birine dönüştü.
ZION İLETİŞİM profesyonel üreticisi ve CCTV / IP Kamera Kablosu, Yangın Direnç Kablosu, HDMI / DVI / VGA / USB kablosu, CATV kablosu, Fiber Optik Kablo, Ağ ve IP kablosu, Güvenlik / Alarm kablosu, Ses ve Video Kablosu, LMR / Trunk / Yarı Esnek / RG Kablosu, RF kablosu, Konektörler ve Kablo Montajları.

Hizmet

• Müşteriler - Birinci önceliğimiz, üstün hizmet, en iyi fiyat ve ürünler sunarak müşterilerimizin pazarlarındaki rekabet gücünü arttırmaktır. Müşterilerimizle güçlü ve uzun vadeli ilişkiler sürdürüyor ve çalışmalarımızı toplam memnuniyetlerine odaklıyoruz.

• Dürüstlük - Kendimiz için yüksek kişisel standartlar belirliyor ve iş yaptığımız kişilerin de aynı şeyi yapmasını bekliyoruz. Şirketimizde sözümüzü tutuyoruz.

• Hız - Müşterilerin acil ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Müşterilerle etkileşim kurmak için etkili iletişim becerisine sahibiz. Hızlı servis sağlamak için e-postalar ve anlık mesajlar yaygın olarak kullanılmaktadır.

• bizim Ar-Ge ekibi ve kalifiye işçi ile birlikte gelişmiş makineleri ve modern fabrikalar hangi üstün kalite ile müşterilerine sağlayabilir, hizmet.

Fabrikalarımıza yatırım yapmaya devam ediyoruz ve müşteri esnek sipariş ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılamak ve karşılamak için sinyal ve alçak gerilim güç iletim ürünlerinde tüm ürünleri sağlamak için diğer fabrikalarla güçlü işbirliği kuruyoruz .

• Yüksek kalite kontrol sistemi:

Ürünlerimizin kalitesinin azaltılmış veya sıfır hata ile korunmasını veya iyileştirilmesini sağlamaya çalışıyoruz. Bu yüzden hammaddeden nihai ürünlere kadar yüksek standartlara sahibiz, ürün kalitemizi korumak için yoğun kalite kontrolleri yapıyoruz.
Yönetim ve uluslararası satış ekiplerimiz müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı taahhüt eder. Deneyimli uzman ekibimiz, her türlü soruşturmayı, teklifi ve siparişi hızlı ve verimli bir şekilde, müşterilerin beklentilerini karşılayan ve sıklıkla aşan hizmet vermeye çalışır.

Resmi web sitesini ziyaret etmenizi bekliyoruz: https://www.zion-communication.com/

Ekibimiz

Müşterilerimize üstün kalite, hizmet ve fiyatlandırma sağlayabilen gelişmiş makineler ve modern fabrikalar ile bir çalışma ve tasarım etiketi, profesyonel bir mühendis ve kalifiye işçi ekibimiz var.
ZION İLETİŞİM yönetimi ve uluslararası satış ekipleri müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı taahhüt eder. Deneyimli tel ve kablo uzmanlarından oluşan ekibimiz, her türlü sorguyu, teklifi ve siparişi hızlı ve verimli bir şekilde, müşterilerin beklentilerini karşılayan ve sıklıkla aşan hizmet vermeye çalışır.

İletişim bilgileri