aboutus

HANGZHOU ZION COMMUNICATION CO., LTD

HANGZHOU ZION COMMUNICATION CO., LTD HANGZHOU ZION COMMUNICATION CO., LTD HANGZHOU ZION COMMUNICATION CO., LTD
1 2 3
İş türü: Üretici
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar: HELLOSIGNAL
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 16 Million-18 Million
Yıl kurulan: 1999
İhracat p.c: 80% - 90%
Certificates: UL,ETL,LPCB,NFPA,CPR,CE,DELTA,REACH,ROHS,ANATEL,VDE,ISO,SGS,SABS
Hakkımızda
Giriş

ZION İLETİŞİM profesyonel üreticisi ve CCTV Koaksiyel Kablo, CATV Koaksiyel Kablo, LMR Koaksiyel Kablo, Yangına Dayanıklı Kablo, Fiber Optik Kablo, Koaksiyel kablo Konnektörleri, Fiber Optik Yama Kablosu, Cat5e Ağ Kablosu, Yüksek Hızlı HDMI kabloları, Ses hoparlör kabloları, güvenlik alarm kabloları, sızdıran koaksiyel kablo, güneş kabloları, tel kablo aksesuarları, duman dedektörleri. Devlet, askeri, otomotiv ve telekomünikasyon dahil tüm büyük endüstriler için geniş bir elektronik ürün yelpazesi sunuyoruz.


1999 yılında tek bir atölyede kendi mütevazı bir başlangıç yapan SİON'A İLETİŞİM Çin'de büyük bağımsız üreticisi ve ihracatçısı içine çiçek. Bir çalışma ve tasarım etiketi, mühendis ve vasıflı işçi profesyonel bir ekibimiz var, ayrıca müşterilerimize üstün kalite, hizmet ve fiyatlandırma sağlayabilen gelişmiş makineler ve modern fabrikalar ile.Şimdiye kadar, Zhejiang Eyaletinde beş fabrika var farklı kablolar üretmek, ayrıca biz 2 konnektör fabrikalar ve 1 kablo aksesuarları fabrika ve 1 ticaret şirketi yatırım.


ZION İLETİŞİM'in yönetimi ve uluslararası satış ekipleri müşterilerimizin memnuniyetine büyük önem vermektedir. Deneyimli tel ve kablo uzmanlarından oluşan ekibimiz, her türlü sorguyu, teklifi ve siparişi hızlı ve verimli bir şekilde, müşterilerin beklentilerini karşılayan ve sıklıkla aşan hizmet vermeye çalışır.

Resmi web sitesini ziyaret etmenizi bekliyoruz: https://www.zion-communication.com/

Geçmiş

1999 yılında tek bir atölyede mütevazi başlangıcından itibaren ZION İLETİŞİM, Çin'deki en büyük bağımsız üretici ve ihracatçılardan birine dönüştü.
ZION İLETİŞİM profesyonel üreticisi ve CCTV / IP Kamera Kablosu, Yangın Direnç Kablosu, HDMI / DVI / VGA / USB kablosu, CATV kablosu, Fiber Optik Kablo, Ağ ve IP kablosu, Güvenlik / Alarm kablosu, Ses ve Video Kablosu, LMR / Trunk / Yarı Esnek / RG Kablosu, RF kablosu, Konektörler ve Kablo Montajları.

Hizmet

• Müşteriler - Birinci önceliğimiz, üstün hizmet, en iyi fiyat ve ürünler sunarak müşterilerimizin pazarlarındaki rekabet gücünü arttırmaktır. Müşterilerimizle güçlü ve uzun vadeli ilişkiler sürdürüyor ve çalışmalarımızı toplam memnuniyetlerine odaklıyoruz.

• Dürüstlük - Kendimiz için yüksek kişisel standartlar belirliyor ve iş yaptığımız kişilerin de aynı şeyi yapmasını bekliyoruz. Şirketimizde sözümüzü tutuyoruz.

• Hız - Müşterilerin acil ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Müşterilerle etkileşim kurmak için etkili iletişim becerisine sahibiz. Hızlı servis sağlamak için e-postalar ve anlık mesajlar yaygın olarak kullanılmaktadır.

• bizim Ar-Ge ekibi ve kalifiye işçi ile birlikte gelişmiş makineleri ve modern fabrikalar hangi üstün kalite ile müşterilerine sağlayabilir, hizmet.

Fabrikalarımıza yatırım yapmaya devam ediyoruz ve müşteri esnek sipariş ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılamak ve karşılamak için sinyal ve alçak gerilim güç iletim ürünlerinde tüm ürünleri sağlamak için diğer fabrikalarla güçlü işbirliği kuruyoruz .

• Yüksek kalite kontrol sistemi:

Ürünlerimizin kalitesinin azaltılmış veya sıfır hata ile korunmasını veya iyileştirilmesini sağlamaya çalışıyoruz. Bu yüzden hammaddeden nihai ürünlere kadar yüksek standartlara sahibiz, ürün kalitemizi korumak için yoğun kalite kontrolleri yapıyoruz.
Yönetim ve uluslararası satış ekiplerimiz müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı taahhüt eder. Deneyimli uzman ekibimiz, her türlü soruşturmayı, teklifi ve siparişi hızlı ve verimli bir şekilde, müşterilerin beklentilerini karşılayan ve sıklıkla aşan hizmet vermeye çalışır.

Resmi web sitesini ziyaret etmenizi bekliyoruz: https://www.zion-communication.com/

Ekibimiz

Müşterilerimize üstün kalite, hizmet ve fiyatlandırma sağlayabilen gelişmiş makineler ve modern fabrikalar ile bir çalışma ve tasarım etiketi, profesyonel bir mühendis ve kalifiye işçi ekibimiz var.
ZION İLETİŞİM yönetimi ve uluslararası satış ekipleri müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı taahhüt eder. Deneyimli tel ve kablo uzmanlarından oluşan ekibimiz, her türlü sorguyu, teklifi ve siparişi hızlı ve verimli bir şekilde, müşterilerin beklentilerini karşılayan ve sıklıkla aşan hizmet vermeye çalışır.

İletişim bilgileri