products

ONU Kablosuz FTTH GPON Optik Ağ Birimi 10100 1000Mbps

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Zion communication OR OEM
Sertifika: ISO, CE, RoHS, UL
Model numarası: Optik Sistem Ekipmanları
Min sipariş miktarı: 1.000 adet
Ambalaj bilgileri: 1 ADET / Plastik Torba, PCS / Karton
Teslim süresi: Normalde 10 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: 30.000 adet / ay
Detay Bilgi
model: Fiber Ağ Birimi Bnad: HELLOSIGNAL
kordon: ZC-125/201/511
Vurgulamak:

ONU Optik Ağ Birimi

,

1000Mbps Optik Ağ Birimi

,

FTTH Fiber Kablosuz Yönlendirici


Ürün Açıklaması

ONU Modem Fiber Optik 10/100 / 1000Mbps, Fiber Kablosuz Yönlendirici, FTTH GPON Optik Ağ Birimi,

Daha fazla ayrıntı lütfen ziyaret edin:

https://www.zion-communication.com/Fiber-Optical-System-Equipment.html

 

 

FİBER AĞ ÜNİTESİ
ZC-511XZ
Layer 3 Home Gateway / CPE özellikleri, Hardware NAT ile, Rota modunu destekler, vb.
Aktarım hızı   ZC-511XZ modeli ONU, BTPT tarafından bağımsız olarak geliştirilen bir kullanıcı terminal cihazıdır.
Bu endüstriyel geçmişe uygun olarak. Cihaz, yerleşik iki katmanlı anahtarlama işlevine sahiptir.
GPON: Yukarı Bağlantı 1.244 Gb / sn;aşağı bağlantı 2,488 Gb / sn
EPON: Yukarı Bağlantı 1.244Gbps;aşağı bağlantı 1.244Gbps
Standart  
GPON çalışma modu Uyumluluk
EEE802.3ah & itu-t g.984.x standardı
Fiber Network Unit ZC-511XR
Arayüz parametreleri  
1x10 / 100 / 10OOMbps otomatik uyarlanabilir Ethernet arayüzleri
Kablosuz  
Katman 2 Anahtarlama, 802.1Q VLAN, 802.1P Qos, Bant Genişliği Kontrolü, Kapsama Ağacı vb. Desteği
POTS arayüzü   5+ renk mevcuttur
Ethernet arabirim hızlarının, çalışma modlarının, MDI / MD1X otomatik anlaşma modunun ve Duraklatma akış kontrolünün yapılandırılmasını destekler Fiber Network Unit ZC-511XR 2
Model türü SC / UPC
Optik Sinyal Erişimi 1 * EPON
Kullanıcı Arayüzü 1GE
Gösterge Işığı GÜÇ / PON / LoS / LAN LAN WİFİ PON LOS OEM ODM
Elyaf Tipi EPON  
Portlar EPON
Güç 12V DC 0.5A
Güç adaptörü Girişi 100V ~ 240V AC, 50Hz ~ 60Hz
 
ZC-125E / G
Fiber optik ağ için yüksek kaliteli 1 portlu GE mini epon ONU
Model türü SC / UPC Fiber Network Unit ZC-125E
Optik Sinyal Erişimi 1 * EPON
Kullanıcı Arayüzü 1GE
Gösterge Işığı GÜÇ / PON / LoS / LAN
Elyaf Tipi EPON
Portlar EPON
Güç 12V DC 0.5A
Güç adaptörü Girişi 100V ~ 240V AC, 50Hz ~ 60Hz LAN WİFİ PON LOS OEM ODM
 
ZC-201GR
Layer 3 Home Gateway / CPE özellikleri, HardwareNAT ile, Rota modunu destekler, vb.
Model türü FTTX Çözümleri Fiber Network Unit ZC-201GR
Optik Sinyal Erişimi 1 * GPON
Kullanıcı Arayüzü 1GE
Gösterge Işığı GÜÇ / PON / LoS / LAN
Elyaf Tipi GPON
Portlar GPON
Güç 12V DC 0.5A
Güç adaptörü Girişi 100V ~ 240V AC, 50Hz ~ 60Hz LAN WİFİ PON LOS OEM ODM
 
ZC-BCM6821
Layer 3 Home Gateway / CPE özellikleri, Donanım NAT ile Çoklu WAN desteği,
Rota / Köprü modu vb.
Model türü EPON-ONU-PX20 + Fiber Network Unit ZC-BCM6821
Optik Sinyal Erişimi 1 * EPON
Kullanıcı Arayüzü 2FE
Gösterge Işığı GÜÇ / PON / LOS / LAN1 / LAN2
Elyaf Tipi EPON
Portlar EPON
Güç 12V DC 0.5A
Güç adaptörü Girişi 100V ~ 240V AC, 50Hz ~ 60Hz LAN WİFİ PON LOS OEM ODM
 
ZC-BCM6838
300Mbps 2.4GHz Kablosuz arayüz sağlayın, çoklu ssID Ayarlarını destekleyin Fiber Network Unit ZC-BCM6838
POTS Arayüzü
Modül türü: GPON Sınıf B + SC / PC
Çalışma dalgaboyu: 1310 nm'ye kadar, 1490 nm'ye kadar
TX Optik güç değeri: 0.5 ~ 4dBm
RX Optik güç hassasiyeti: -27dBm
Ethernet arayüzü
Arayüz türü: RJ45
Arayüz parametreleri: 1 * 10/100 / 1000Mbps ve 3 * 10 / 10OMbpsor 4 * 10 / 10OMbps otomatik uyarlamalı Ethemnet arayüzleri
Kablosuz
Çalışma modu: lEEE802.11 blg / n
Anten kalıbı: 2 * Dahili anten
Anten kazancı: 3dBi
Kablosuz bant genişliği: 2OMHz / 40MHz desteği
Arayüz hızı: Maksimum hız 300Mbps
SSID: 4 adede kadar sSID yayını desteklenir
 

 

 

İletişim bilgileri
Zion Communication

Telefon numarası : +8618268009191

Naber : +8615088607575